Temat: Analiza statystyczna danych

Dzień dobry jestem psychologiem naukowcem i żeby powiązać koniec z końcem reklamuje tu swoje usługi.

Zajmuję się statystyczną analizą danych. Mogę o sobie powiedzieć, że jestem specjalistą smile

Poznanie praw rządzących naturą daje panowanie nad nią i przyszłością.

Statystyczna identyfikacja przyczyn występowania zjawisk i ich przewidywanie jest sukcesem naukowym i biznesowym.

Dlatego właśnie poznanie zmienności występowania pewnych fenomenów, która zależy od zmienności występowania innych jest władzą umożliwiającą kontrolę nad wybranym obszarem natury, życia społecznego i gospodarczego.

Naszym działaniem jest opanowanie danych i wyciśnięcie z nich wiedzy.

Celem nadrzędnym jest dostarczenie różnych rozwiązań statystycznych, metodologicznych oraz praktycznych dla ludzi nauki i biznesu.

Dostarczamy doradztwo, wiedzę, obliczenia statystyczne i rozwiązania analityczne.

Dzięki nam dokonasz szybciej przełomu, pozwolisz sobie na bycie bardziej proaktywnym oraz przejmiesz większą kontrolę nad przyszłością.

Nie rozmawiamy równoważnikami zdań.

* Jeśli interesują Cię statystyka oraz analizy w biznesie to zapraszamy też na nasz statystyczny serwis METODOLOG BIZNES
www.nauka.metodolog.pl
www.metodolog.pl

http://www.psychologia-spoleczna.pl/forum/img/m/3615/t/p1aves0bu01r9s1ims1qgjqjq1rqb3.png