Temat: "Wewnętrzne drogowskazy-kobiety wędrujące po górach" Terapia Gestalt

Stowarzyszenie Aktywne Kobiety z Sosnowca zaprasza na ostatni z cyklu ?Wewnętrzne drogowskazy ? kobiety wędrujące po górach? kobiecy trekking po Beskidzie Zachodnim.


Nasz ostatni kobiecy trekking rozpoczniemy w Wiśle, gdzie zatrzymamy się w schronisku na Przysłopie. Ze szczytu Baraniej Góry niebieskim szlakiem wybierzemy się także nad  jezioro Czerniańskie. Trekking odbędzie się w dniach 21 ? 23 września, jest to więc wyjątkowa okazja by rozkoszować się piękną, polską złotą jesienią w górach, a przy okazji spojrzeć w głąb siebie podczas zaplanowanych warsztatów. Poprowadzi je współpracująca ze Stowarzyszeniem psycholożka Grażyna Zębala, pracująca w nurcie Gestalt.

Wrześniowe warsztaty zatytułowane zostały ?Wewnętrzne drogowskazy?. Mają one pozwolić biorącym w nich udział kobietom odnaleźć w sobie ukryte możliwości i jednocześnie przekroczyć hamujące ograniczenia. W trakcie warsztatów uczestniczki będą poszukiwać wewnętrznej energii i siły, która da możliwość osiągnięcia własnego szczytu, a oddech, ruch i rytm posłużą jako drogowskazy, na mapie twórczych możliwości.

Celem naszych górskich wędrówek tym razem będzie Barania Góra, drugi po Skrzycznem szczyt południowo-wschodniej części Beskidu Śląskiego. Roztacza się z niego malowniczy widok na znaczny fragment Karpat, a w czasie dobrej widoczności można dojrzeć także Sudety.

Nurt Gestalt opiera się głównie na poszerzaniu świadomości i pracy z własnymi uczuciami i emocjami. Pozwala przyjrzeć się własnym myślom i potrzebom, skupić bardziej na sobie i swoich potrzebach, o których zwłaszcza kobiety często zapominają na co dzień, oddając się wielu obowiązkom. Wędrówki po górach połączone z  warsztatami mają za zadanie dać możliwość kobietom biorących w nich udział osiągnięcie wewnętrznego spokoju, harmonii i chwili wytchnienia od spraw codziennych i natłoku obowiązków.
Zapraszamy!


Więcej informacji: www.aktywnekobiety.org.pl, tel. 32 266 16 72
Facebook: http://www.facebook.com/events/487173807961000/
Zgłoszenia: [email protected], 32 266 16 72.

Uwaga! Ograniczona ilość miejsc!

Górskie trekkingi odbywają się w ramach projektu ?Wewnętrzne drogowskazy ? kobiety wędrujące po górach? współfinansowanego przez Gminę Sosnowiec.