1

Temat: Psycholog online

"Psycholog online jest równie lub prawie tak samo skuteczny jak psycholog tradycyjny"
Każdy z nas potrzebuje psychologa. Kryzys emocjonalny, depresja, nerwica, fobie i lęki prawiają, że nie wystarczy już wsparcie ze strony rodziny, przyjaciół czy znajomych. Wielu ludzi obawia się bezpośredniego spotkania z psychologiem oraz tego, że trafi na kompetentnego specjalistę. Dobry psycholog powinien mieć zweryfikowany poziom wykształcenia oraz odpowiednie kompetencje. Stąd ważną spraą jest jego specjalizacja i doświadczenie w problemach, jakie dotykają właśnie Ciebie. Wielu ludzi poszukuje psychologa w największych miastach Polski takich jak : Warszawa, Kraków, Poznań, Szczecin, Łódź, Płock, Katowice czy Rzeszów. Psycholog online to nowa formuła, gdzie porady psychologiczne udzielane są przez internet. Nasi specjaliści prowadzą również psychoterapie indywidualne i w grupowe w tematycznych grupach.
Wprowadziliśmy również leczenie alkoholizmu online. Od teraz terapia alkoholowa będzie odbywać się indywidualnie oraz w grupach, dzięki czemu obniżą się koszty jej prowadzenia. psycholog-online.tv to portal, który gwarantuje dyskrecję i anonimowość dla każego. Zoszczędź cenny czas i pieniądze na dojazdy do gabinetu psychologicznego. Pomoc psychologa przez Internet jest dostępna w następujących formach:

porada psychologa na e-mail
czat z psychologiem
konsultacje na żywo online z psychologiem

Zakres pomocy oferowanej w psycholog-online.tv
leczenie nerwic, lęków i fobii i innych problemów klinicznych
leczenie uzależnień od alkoholu, narkotyków
psycholog LGBT, wsparcie dla osób homoseksualnych i ich rodzin
wsparcie psychologa dziecięcego, wychowanie dzieci, dojrzewanie nastolatków
terapia par i małżeństw , problemy związkowe, zdrady, rozstania, zazdrość, kryzys małżeństwa, małżeństwo na emigracji
seksuolog online, czyli anonimowe i dyskretne wsparcie dla osób mających problemy natury seksualnej

Zapraszamy: http://psycholog-online.tv/

2 (edytowany przez becia 2017-01-07 17:34:20)

Odp: Psycholog online

Są też sytuacje takie, że niektórzy ze swoimi problemami nie chcieliby wychodzić na światło dzienne. Jedni wolą kupić przez internet https://www.medyczny.pl/category/zestaw … ysilkowych a drudzy napisać do psychologa i konsultować się przez komputer.

3

Odp: Psycholog online

Terapia online nie jest mitem. Bliska mi osoba korzystała, bo po prostu z racji depresji czasami miała takeigo doła, ze nie chciała wychodzić z domu (plus zaburzenia lękowe). A jednocześnie nie chciała przerywać terapii tak jak wszystkich innych.

4

Odp: Psycholog online

Witam, zastanawiam się właśnie czy taka terapia on line jest skuteczna, jak to wgle działa? Bo nie wiem czy skuteczniejsza nie będzie zwykła tradycyjna metoda leczenia.
_________________
        leki szumy uszne

5

Odp: Psycholog online

ciekawy pomysl, ale to troche jak ze spowiedznia online wink